Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15.

2. W tygodniu Msza święta od wtorku do soboty o godz. 19.15.

3. W Wisbech dziś (co druga niedziela!) o godz. 15.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 18.30 do godz. 19.00.

5. Spowiedź podczas adoracji oraz na prośbę lub zgłoszenie sms/mail.

6. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Nie ma zapisów na sms.

7. Nabożeństwo ku czci św. Józefa – środa, godz. 19.00. Zapraszamy do modlitwy do św. Józefa w intencji osób chorych, umierających, prześladowanych i ludzi pracy.

8. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców dzisiaj (niedziela) na spotkanie informacyjno-braterskie z członkami wspólnoty z Bournemouth na godz. 17.00 w sali parafialnej. Jak co dwa tygodnie, adoracja od godz. 18.30 i Msza święta wieczorna oraz katecheza (spotkanie) po Mszy w piątek 3 września.

9. Pielgrzymka do Walsingham. W ubiegłą niedzielę z racji uroczystości Wniebowzięcia NMP, pielgrzymowaliśmy do sanktuarium Matki Bożej w Walsingham – duchowo zaś z pewnością przenieśliśmy się na Jasną Górę. Dziękuję wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza pomysłodawcom i koordynatorom oraz bezpośrednio zaangażowanym Mężczyznom Świętego Józefa w przygotowanie i przebieg modlitwy Koronki do Bożego Miłosierdzia, Różańca i Mszy świętej. Bardzo dziękuję za to wspaniałe świadectwo wiary.

10. Przed nami uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00. W trakcie dnia – modlitwa różańcowa. O godz. 12. Anioł Pański. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Można się wpisywać na listę na konkretne godziny obecności, żeby zachować ciągłość modlitwy przy Panu Jezusie. Szczególnie wykorzystajmy ten dzień na możliwość Sakramentu Pokuty i Pojednania (spowiedź).

11. W naszym kościele na każdej Mszy świętej i liturgii obowiązują zasady od 19 lipca:

Nadal wymagane: Maski (zasłaniające nos i usta); Dystans ~DWA metry lub MASKA + metr między osobami z różnych domów; Miejsca (tylko zgromadzenie siedzące – bez dodatków) (i szanuj Przestrzenie dla osób zwolnionych z masek); Informacje o miejscach — (wskazanie przez Stewarda lub skorzystaj z mapy numerów miejsc).

Teraz dozwolone: Ministranci i lektorzy asystujący przy ołtarzu. Śpiew wspólny – odpowiedzi i hymny. Proszę nosić maskę. Procesja z darami. Komunia na rękę lub na język – prosimy o dalsze przestrzeganie wskazówek systemu jednokierunkowego / stewardów – a pojedyncza (mieszana) procesja, ponieważ duchowni mają w ręku chusteczkę dezynfekującą.

12. Przypominamy o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele, noszenia masek, dezynfekcji rąk.

13. Wszystkim i każdemu z Was, Parafianie i Goście, Solenizanci i Jubilaci, wśród, których jest w tym tygodniu ks. Grzegorz – niech Bóg obficie darzy łaskami i błogosławi.


 


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.