Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte dziś w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.30. Nie ma Mszy świętej o godz. 19.15. Tradycyjne błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej Eucharystii.

2. W tygodniu Msza święta od wtorku do soboty o godz. 19.15.

3. W Wisbech Msza święta za tydzień o godz. 15.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 18.30 do godz. 19.00.

5. Spowiedź podczas adoracji oraz na prośbę lub zgłoszenie sms/mail.

6. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Nie ma zapisów na sms.

7. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców na adorację od godz. 18.30 i Mszę świętą wieczorną oraz katechezę (spotkanie) po Mszy w piątek 20 sierpnia.

8. Pielgrzymka do Walsingham. W dzisiejszą niedzielę z racji uroczystości Wniebowzięcia NMP, 15 sierpnia udajemy się z pielgrzymką do sanktuarium Matki Bożej w Walsingham. Spotykamy się na miejscu parkingowym o godz. 14.30 i wspólnie podążamy do sanktuarium, bierzemy udział w nabożeństwie Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, modlitwie różańcowej i Mszy świętej o godz. 16.30. Bardzo dziękuję, że wielu z nas rodzinnie udaje się tam rowerami i autami. Świadomi jesteśmy tego, że: „when England returns to Walsingham, Our Lady will return to England” – niech Pan Bóg w tym świętym miejscu wysłucha dziękczynienia, prośby i błagania nasze i tych, których duchowo tam będziemy zawierzać.

9. W naszym kościele na każdej Mszy świętej i liturgii obowiązują zasady od 19 lipca:

Nadal wymagane: Maski (zasłaniające nos i usta); Dystans ~DWA metry lub MASKA + metr między osobami z różnych domów; Miejsca (tylko zgromadzenie siedzące – bez dodatków) (i szanuj Przestrzenie dla osób zwolnionych z masek); Informacje o miejscach — (wskazanie przez Stewarda lub skorzystaj z mapy numerów miejsc).

Teraz dozwolone: Ministranci i lektorzy asystujący przy ołtarzu. Śpiew wspólny – odpowiedzi i hymny. Proszę nosić maskę. Procesja z darami. Komunia na rękę lub na język – prosimy o dalsze przestrzeganie wskazówek systemu jednokierunkowego / stewardów – a pojedyncza (mieszana) procesja, ponieważ duchowni mają w ręku chusteczkę dezynfekującą.

10. Przypominamy o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele, noszenia masek, dezynfekcji rąk.

11. Bóg zapłać za modlitwę i okazywaną na co dzień życzliwość, które odwzajemniamy błogosławieństwem i duchowym wsparciem towarzysząc Solenizantom i Jubilatom oraz Waszym Rodzinom. Wszystkim udającym się na zasłużone wakacje życzymy dobrego odpoczynku i nabrania sił duchowych i fizycznych oraz bezpiecznego korzystania z wolności i przyjemności.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.