Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.3019.15Wisbech za tydzień o godz. 15.30. W tygodniu Msza święta od wtorku do soboty o godz. 19.15.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

3. Spowiedź na prośbę lub zgłoszenie sms/mail z racji na próby komunijne i okres wakacji.

4. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Zakończyliśmy zapisy na sms.

5. Nabożeństwo ku czci św. Józefaśroda, godz. 19.00. Zapraszamy do modlitwy do św. Józefa w intencji osób chorych, umierających, prześladowanych i ludzi pracy.

6. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców na adorację od godz. 18.30 i Mszę świętą wieczorną oraz katechezę po Mszy w piątek 23 lipca.

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: św. Marię Magdalenę i św. Brygidę.

8. W przyszłą niedzielę wspominamy św. Krzysztofa – na zakończenie każdej Mszy świętej modlitwa i błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

9. Pielgrzymka do Walsingham. Polecamy uwadze Parafian propozycję pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej w Walsingham w niedzielę, 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia NMP. Z racji na organizację prosimy o zgłoszenia osób, które chciałyby wziąć udział we wspólnym nabożeństwie Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i Mszy świętej o godz. 16.00. Jest już kilku ochotników rowerowych, są osoby udające się własnym autem – jeśli ktoś nie ma czym lub z kim się zabrać, również prosimy o zgłoszenie. Czytamy, że: „when England returns to Walsingham, Our Lady will return to England” – może po to Pan Bóg dał nam tu dom, pracę, życie, byśmy dołożyli swoją duchową cegiełkę w tej sprawie.

10. Przypominamy o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele, noszenia masek, dezynfekcji rąk.

11. Bóg zapłać za modlitwę i okazywaną na co dzień życzliwość, które odwzajemniamy błogosławieństwem i duchowym wsparciem towarzysząc Solenizantom i Jubilatom oraz Waszym Rodzinom. Wszystkim udającym się na zasłużone wakacje życzymy dobrego odpoczynku i nabrania sił duchowych i fizycznych oraz bezpiecznego korzystania z wolności i przyjemności.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.