Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

 

 

 

1. Od 05 listopada 2020 roku (czwartku) wszystkie Msze Święte i wspólne Nabożeństwa (chrzty Św.) zostają zawieszone aż do odwołania.

2. Biuro Parafialne zostaje zawieszone aż do odwołania, ważne sprawy załatwiamy telefonicznie tel. 01733 552726 (można zostawić wiadomość na sekretarce).

KOŚCIÓŁ CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA

3. Ofiary na utrzymanie kościoła można wpłacać bezpośrednio na konto Parafii:

PCM Peterborough

Account number:     00622512

Sort code:                30-94-57

Tytułem:                   TACA                                    

BÓG ZAPŁAĆ

4. Intencje Mszalne będą odprawiane według planu w danym dniu bez wiernych. Jeśli ktoś chciałby przełożyć swoją Intencję Mszalną to proszę to uczynić telefonicznie z przynajmniej trzy dniowym wyprzedzeniem, (ofiary za intencje nie wpłacamy na konto Parafii, składamy ofiarę księdzu po pandemii, gdy się spotkamy).

5. Msze święte w tym czasie będą sprawowane codziennie jako URZECZYWISTNIANIE OBECNOŚCI CHRYSTUSA ZE SWOIM LUDEM, jednak bez udziału wiernych. Wierni będą w Komunii Duchowej. Uczestnictwo dla Wiernych w tym czasie we Mszy Św. tylko za pośrednictwem telewizji lub internetu.

6. Od 5. listopada kościoły są czynne tylko do indywidualnej modlitwy. Msze św. będą tylko online. Poniżej podajemy program na najbliższe dni.  

Wtorek – Sobota

Msza św. online - godzina 19:15

Otwarcie Kościoła do prywatnej modlitwy - 17:30 – 18:30

Niedziela

Msza św. online - 11:00 

Otwarcie Kościoła do prywatnej modlitwy - 12:00 – 14:00

Informujemy, że godziny Mszy św. online oraz czas trwania adoracji jest aktualny przez najbliższe dni. Będziemy się przyglądać sytuacji.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.