Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

Wypominki Listopadowe: Wypominki wyczytywane w listopadzie z Modlitwą Różańcową lub koronka do Bożego miłosierdzia, w dni powszednie o 1830 przed wieczornymi Mszami Św. Również dodatkowo zostaną odprawione Mszę Święte w intencji zmarłych z wypominek w następujące dni:

04 .11. - g. 1915, 11.11. – g. 1915, 13.11. – g. 1915, 15.11. – g. 1915, 20.11. – g. 1915

Formularz wypominek do pobrania lub w razie braku dostępu do drukarki prosimy o czytelne wypisanie imion na czystej kartce.

2. Możliwość Spowiedzi Św. przed każdą Mszą Św. w tygodniu od godz. 18:30 do 19. W niedzielę na pół godziny przed Mszą Św. ze względu na obecność jedynie jednego Kapłana, w miarę możliwości wskazane jest przystępowanie do Sakramentu Pokuty w tygodniu

3. Niespodziewana nieobecność ks. Pawła i nadal rygorystyczne procedury COVIDowe przyczyniły się także do zmian w przeprowadzeniu uroczystości tegorocznej Komunii Św. Sytuacja jest wyjątkowa pod każdym względem, prosimy więc o wyrozumiałość i współpracę. Pamiętajmy, że funkcjonowanie Parafii to nie tylko Msze Św., komunie, chrzty, śluby, pogrzeby, a co za tym idzie ogrom niewidocznej pracy organizacyjnej i papierkowej. To także posługa kapłańska w szpitalu, funkcjonowanie Biura Parafialnego i wiele innych spraw, których nie widać na pierwszy rzut oka. Postarajmy się więc o względny spokój i wyrozumiałość w zaistniałych okolicznościach, na które przecież nikt z nas nie miał wpływu, aby nasze dzieci przeżyły ten wyjątkowy dzień I Komunii Św. z należytym szacunkiem, spokojem i radością.

4. Zgłoszenia do I komunii Świętej 2021przyjmowane będą do końca października w Biurze Parafialnym. Biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych dzieci i aktualną sytuację pandemiczną, decyzje na temat rozpoczęcia i sposobu przeprowadzenia nauk podjęte będą w późniejszym terminie. Proszę przy zgłoszeniu przynieść akt chrztu, lub pamiątkę ze chrztu z pieczątką.

B.W.- Biuro w środę i piątek od 16:00 do 18:00 w czwartek od 16:00 – 17:00 gdyż od 17-stej mam próbę komunijną.

Polskie Msze Św. w Wisbech odbędą się o godz. 15:30

1 i 15 - listopada


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.