Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. W związku z niespodziewaną chorobą ks. Pawła i koniecznością dłuższej nieobecności w Parafii, konieczne jest wprowadzenie kilku zmian. Niestety, posługę kapłańską w naszej Parafii sprawować będzie tylko jeden Kapłan, przez co konieczne jest anulowanie porannej niedzielnej Mszy Św. o godz. 8:00 oraz sobotniej porannej Mszy Św. o godz. 9:15. Rozkład Mszy Św. od wtorku do piątku pozostaje bez zmian.

2. Możliwość Spowiedzi Św. przed każdą Mszą Św. w tygodniu od godz. 18:30 do 19.
W niedzielę na pół godziny przed Mszą Św. Ze względu na obecność jedynie jednego Kapłana, w miarę możliwości wskazane jest przystępowanie do Sakramentu Pokuty w tygodniu.

3. Niespodziewana nieobecność ks. Pawła i nadal rygorystyczne procedury COVIDowe przyczyniły się także do zmian w przeprowadzeniu uroczystości tegorocznej Komunii Św. Sytuacja jest wyjątkowa pod każdym względem, prosimy więc o wyrozumiałość i współpracę. Pamiętajmy, że funkcjonowanie Parafii to nie tylko Msze Św., komunie, chrzty, śluby, pogrzeby, a co za tym idzie ogrom niewidocznej pracy organizacyjnej i papierkowej. To także posługa kapłańska w szpitalu, funkcjonowanie Biura Parafialnego i wiele innych spraw, których nie widać na pierwszy rzut oka. Postarajmy się więc o względny spokój i wyrozumiałość w zaistniałych okolicznościach, na które przecież nikt z nas nie miał wpływu, aby nasze dzieci przeżyły ten wyjątkowy dzień I Komunii Św. z należytym szacunkiem, spokojem i radością.

4. Zgłoszenia do I komunii Świętej 2021 przyjmowane będą do końca października w Biurze Parafialnym. Biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych dzieci i aktualną sytuację pandemiczną, decyzje na temat rozpoczęcia i sposobu przeprowadzenia nauk podjęte będą w późniejszym terminie. Proszę przy zgłoszeniu przynieść akt chrztu, lub pamiątkę ze chrztu z pieczątką.

- Biuro od środy do piątku w godzinach od 16:00 do 18:00

5. Polskie Msze Św. w Wisbech odbędą się o godz. 15:30

20 - września.

4 i 18 - października

1 i 15 - listopada


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.