Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. W sklepiku do nabycia: Gość Niedzielny, Mały Gość, Miłujcie Się
2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych, w tygodniu w środę i czwartek o godzinie 18:50 i w niedziele podczas Mszy Świętych.
3. W tym tygodniu nie będzie Mszy Świętej i Adoracji, we wtorek z powodu Dnia Skupienia Księży Chrystusowców w Londynie.
4. W ten piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 18:30, O 19:00 Litania do Serca Pana Jezusa i Msza Święta o godzinie 19:15.
5. 02.12.2017 w sobotę o godzinie 16:00 w kościele spotkanie wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa!!!
6. W sklepiku do nabycia, świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece będą po 5 funtów. Pieniądze są przeznaczone na Caritas Polska, która wspiera dożywianie biednych dzieci w szkołach i świetlicach Caritas oraz na dzieci z Syrii i Iraku.
7. Od następnej niedzieli, na każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo opłatków wigilijnych. Ofiary z opłatków będą przeznaczone na Seminarium Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.
8. W następnym tygodniu pierwsza niedziela miesiąca, stad będzie druga składka na wynajem kościoła.
9. Serdeczne Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu.
10. Zmarł śp. Władysław Łaba lat 62. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w krematorium na Bretonie w poniedziałek o godzinie 16:00, a pogrzeb odbędzie się w Polsce. Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.