Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie- XXXI Niedziela Zwykła


1. Dzisiejsza druga składka przeznaczona jest na wynajem kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.
2. W sklepiku do nabycia: Gość Niedzielny
3. Modlitwa za zmarłych na cmentarzach Fleton i Eastfield, w następną niedzielę o godzinie 14:00.
4. Zbiórka lektorów w środę lub w czwartek o godzinie 17:30.
5. W następną niedzielę o 12:30 będziemy modlić się za Ojczyznę.
6. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych, w tygodniu od wtorku do piątku o godzinie 19:00 i w niedziele podczas Mszy Świętych.
7. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne (czyli modlitewne) nawiedzenie cmentarza, możemy uzyskać odpust zupełny. Odpust zupełny możemy uzyskać raz dziennie. Warunki uzyskania odpustu zupełnego: wzbudzić intencję jego otrzymania, być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjąć w tym dniu Komunię Świętą, odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: “Ojcze Nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.
8. Dziś Spotkanie Bierzmowanych o godz. 18:30, w niedziele 12.11.2017 po Mszy Świętej o godz. 19:15 zebranie wszystkich przygotowujących się do Bierzmowania. Obecność Obowiązkowa.
9. W następną niedziele będziemy gościć ks. Generała Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii zagranicznej ks. Ryszarda Głowackiego oraz prowincjała ks. Wojciecha Świątkowskiego. Ks. Generał przybywa na wizytacją zakonną, do naszej wspólnoty.
10. Serdeczne Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w tym miesiącu. W pierwszą niedzielę prosimy o zapisy na sprzątanie w listopadzie. Lista w sklepiku.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.