Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. W dzisiejszą niedzielę, nazywaną niedzielą Dobrego Pasterza obchodzimy 59. Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

2. Msze święte w niedzielę o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15. Msza święta w Wisbech w niedzielę 15 maja o godz. 15.30.

3. W poniedziałek 9 maja przypada Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza święta o godz. 19.15.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 18.45. Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej.

5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w naszej parafii przed Mszą świętą o godz. 19.00. Nabożeństwa majowe dla dzieci w piątki o godz. 18.00.

6. W najbliższy piątek 13 maja zapraszamy wraz z Wojownikami Maryi na nabożeństwo połączone z poświęceniem figury Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Początek nabożeństwa o godz. 18.30. Następnie Msza święta w intencji wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

7. W naszej Parafii I Komunia święta odbędzie się w soboty: 21 maja oraz 28 maja. Uroczyste Msze święte odbędą się o godz. 10.00 i 13.00.
I Spowiedź dla dzieci odbędzie się we wtorek 17 maja w godz. 17.00-19.00 (I komunia – 21 maja) oraz we wtorek 24 maja w godz. 17.00-19.00
(I komunia – 28 maja). Terminy prób podano na spotkaniach w grupach. Polecajmy Bogu w naszych modlitwach dzieci komunijne i ich rodziny.

8. Organizujemy w parafii wystawę prac dziecięcych, która odbędzie się w sali parafialnej pod koniec maja. Prosimy, aby dzieci przygotowały rysunki z wizerunkiem Maryi zatytułowane jednym z wybranych wezwań z Litanii Loretańskiej. Prace prosimy składać do niedzieli 22.05.22.Wszystkie prace zostaną również umieszczone na stronie internetowej naszej parafii.

9. Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na rekolekcje online MĘŻCZYZNA – BOŻY PROJEKT 20-22.05.22. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz snepallotyni.pl.

10. W tym tygodniu biuro parafialne jest czynne w środę, czwartek i piątek od godz. 16.00 do 18.00.

11. W ubiegłym tygodniu została przeprowadzona druga zbiórka na utrzymanie kościoła, w tym opłaty za wynajem. W Peterborough zebrano £741.40, natomiast w Wisbech £89.80. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

12. Polskie Ognisko Muzyczne w Peterborough zaprasza na koncert charytatywny „GRAMY DLA UKRAINY”, który odbędzie się w naszym kościele w najbliższą niedzielę 15 maja po Mszy świętej o godz. 12.30. Koncert będzie połączony ze zbiórką darów dla Ukrainy. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła, na stronie internetowej parafii i facebooku. Serdecznie zapraszamy.

13. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, Jubilatom, Solenizantom tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.