Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte w niedziele w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15. W związku z Rekolekcjami księży Polskiej Misji Katolickiej od poniedziałku do czwartku (6-9 września)nie będzie w kościele Mszy świętej i nabożeństw. W tygodniu Msza święta w piątek i w sobotę o godz. 19.15. W Wisbech Msza święta dzisiaj o godz. 15.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentuw piątek i sobotę od godz. 18.30.

3. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Nie ma zapisów na sms.

4. We środę 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

5. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców, jak co dwa tygodnie: adoracja od godz. 18.30 i Msza święta wieczorna oraz katecheza (spotkanie) po Mszy w piątek 17 września.

6. Bierzmowanie - rozpoczynamy nowe zapisy dla kandydatów do bierzmowania, które będziemy prowadzić do niedzieli 10 października. Przy wyjściu ze świątyni można pobrać formularz zgłoszeniowy. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia terminu spotkania w biurze parafialnym.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów, którzy kontynuują przygotowanie rozpoczęte przed wakacjami. Kolejne spotkanie dla tej grupy kandydatów odbędzie się w sobotę 2 października o godz. 18.00.

7. Wspólna Pierwsza rocznica Pierwszej Komunii Świętej - Msza święta w niedzielę, 12 września o godz. 13.30. 11 lipca 2020 odbyła się I Komunia święta - pierwsza z dwunastu, potem następne aż do listopada. Zapraszamy dzieci rocznicowe na spowiedź w piątek, 10 września od godziny 17.00 do 18.30.

I Komunia święta – rozpoczynamy zapisy do przyszłorocznej I Komunii świętej, które będziemy prowadzić do niedzieli 10 października. Przy wyjściu ze świątyni można pobrać formularz zgłoszeniowy. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia terminu spotkania w biurze parafialnym.

8. W niedzielę 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie będzie miała miejsce beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcamy do łączności duchowej, m.in. za pośrednictwem polskich mediów.

9. II taca – w przyszłą niedzielę 12 września będzie prowadzona druga zbiórka na rzecz Fundacji Kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

10. W naszym kościele na każdej Mszy świętej i liturgii obowiązują zasady od 19 lipca:

Nadal wymagane: Maski (zasłaniające nos i usta); Dystans ~DWA metry lub MASKA + metr między osobami z różnych domów; Miejsca (tylko zgromadzenie siedzące – bez dodatków) (i szanuj Przestrzenie dla osób zwolnionych z masek); Informacje o miejscach — (wskazanie przez Stewarda lub skorzystaj z mapy numerów miejsc).

Teraz dozwolone: Ministranci i lektorzy asystujący przy ołtarzu. Śpiew wspólny – odpowiedzi i hymny. Proszę nosić maskę. Procesja z darami. Komunia na rękę lub na język – prosimy o dalsze przestrzeganie wskazówek systemu jednokierunkowego / stewardów – a pojedyncza (mieszana) procesja, ponieważ duchowni mają w ręku chusteczkę dezynfekującą.

11. Parafianom i Gościom, Jubilatom i Solenizantom, życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitości łask.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.