Banner

kurs malzenski 11Kurs Małżeński Alpha to seria ośmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Kurs skierowany jest do par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie, by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnych wyzwań. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie.

 

 

 

 

Niewątpliwie zaletą tych spotkań jest to, że każda para pracuje tylko ze sobą, nie ma publicznych wypowiedzi, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, a tym bardziej doświadczeniami i przeżyciami. Wszystko co dzieje się w relacji małżeńskiej pozostaje dyskretną tajemnicą małżonków.

Kolejna, piata już edycja kursu w naszej parafii będzie realizowana w formie hybrydowej. Jeśli chcecie, możecie przyjść do Domu Parafialnego i niczym na prawdziwej randce wziąć udział w kolejnych sesjach, możecie też pozostać w domu i uczestniczyć poprzez platformę Zoom. W tej edycji przewidujemy także ósme spotkanie dotyczące duchowości małżeńskiej.

Zgłoszenia i informacje Luk i Kasia: 502 623 377 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pierwsze spotkanie 27 kwietnia o godz. 19.00. Spotkania odbywać się będą we wtorki, trwają ok. 2h. Koszt uczestnictwa (podręczniki i koszty organizacyjne) 50 zł od pary.

 


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.