Banner

pierwsza komunia 2021Rozpoczynamy przygotowania do uroczystości I Komunii Świętej, która będzie miała miejsce w naszej wspólnocie parafialnej na przełomie czerwca i lipca 2021 roku.

 

 

 

 

Prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

1. Przygotowanie do I Komunii Świętej dotyczy dzieci, których rodzice złożyli jesienią 2020 roku deklarację o chęci przyjęcia tego sakramentu.

2. Cykl przygotowania będzie obejmował 10 spotkań – katechez, które będą odbywać się w kościele Our Lady of Lourdes (2 Cedar Grove,Dogsthorpe, Peterborough PE1 3SR), a dla dzieci z obszaru Wisbech w kościele Our Lady & Saint Charles Borromeo (69 Queens Rd, Wisbech PE13 2PH).

3. W związku z obowiązującymi nadal restrykcjami i limitem miejsc w kościele, dzieci z obszaru Peterborough będą miały spotkania w 3 grupach.

Prosimy, aby dzieci przychodziły na spotkania z 1 rodzicem/opiekunem.

Katechezy przygotowawcze będą odbywać się co tydzień. Do wyboru są następujące terminy:

- I Grupa Peterborough – czwartek, godz. 18:00;

- II Grupa Peterborough – sobota, godz. 13:00;

- III Grupa Peterborough – sobota, godz. 14:00;

- Grupa Wisbech – niedziela po Mszy świętej o 15.30  (w tygodniu, w którym nie ma Mszy w Wisbech spotkania będą miały miejsce innego dnia, o godzinie podanej w najbliższym czasie).

4. Prosimy o zadeklarowanie chęci uczestnictwa w przygotowaniach w danej grupie wysyłając maila na adres parafii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

5. W mailu proszę podać także informacjęczy dziecko chodzi do sobotniej Polskiej Szkoły.

6. Kwestie dotyczące stroju na uroczystość I Komunii Świętej, zakupu różańca, medalika, książeczki czy świecy prosimy rodziców o organizację we własnym zakresie.

7. Dzieci, które przystąpią do I Komunii świętej w Polsce w maju lub czerwcu przed ukończeniem wspólnej katechezy i będą prosić o zaświadczenie prosimy o osobne zgłoszenie.

8. Wszelkie zapytania, wątpliwości prosimy kierować na maila naszej parafii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

9. Wszystkie informacje będą dostępne i aktualizowane na parafialnej stronie internetowej zakładce I Komunia.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.